MENU

Unsere Hotel

1986 senesinden bu yana ASSOS ‘ta yatırımlarına devam eden Assos Eden Group Hotels’in Assos Nazlıhan Hotel ile birlikte toplam dört adet oteli bulunmaktadır. 26 yılı aşkın bir süredir Assos aşkıyla Assos’ta güzellikler yaratmaya çalışan ve el değmemişliğinden günümüz halini almasına kadar olan tüm süreci yaşayan grubumuzun otelleri;

ASSOS EDEN GARDEN HOTEL ;
Assos Eden Group Hotels’in Assos Bölgesinde 1986 yılında başladığı yatırımlarının ikincisi olan Assos Eden Gardens Hotel; Assos Bölgesinin ilk 4 Yıldızlı Turizm Bakanlığı Belgeli Tesisidir. 30 Yıllık turizm tecrubesini Assos’a gönül vererek hayata geçiren grubun, Assos’un tanıtımında , bilinirliğinin artmasında büyük katkısı olan tesisidir ve cizgisinde sadık kalarak bir çınar gibi olgunlaşarak kendini her daim yenileyerek bölgede öncü olandır.

Genel olarak dinlenmeyi , dogayı yasamayı ve huzur bulmayı tatil anlayışı olarak benimsemiş misafirlerin tercih ettiği Assos’ta bu çizgide durmayı kendine görev edinmiş ve bunu 1993 ten beri başarı ile hayata geçirmiş , kendini her an yenileyerek temel tarzından şaşmasa da süsleyerek farklılık yaratmayı bundan sonraki hizmet süresince misyonu belirlemiş bir işletmedir.

Dinlenmek , kitap okumak , kendine kaliteli zaman ayırmak isteyen yalnız seyahat severler, genc , orta ve yaslı ciftler , arkadas gruplarının tercih etmesiyle birlikte denize sıfır mesafesinin yanında odaları ve yasam alanlarınında denize bu denli yakın olması misafirlerinin begenisini toplamakta ve ozellikle aileler tarafından da tercih nedeni yapmaktadır.

Assos Eden Gardens Hotel, Assos ‘ta onlarca medeniyetin esintisi altında muhteşem dogasını içlerine cekip yaşamayı isteyen ve aynı zamanda alıştığı ve tercih ettiği konforu , rahatı ve huzuru deneyimleyeceği tatili hayal eden misafirlerin tercih ettiği bir hizmet sunmaktadır.

http://www.assosedengardens.com/

ASSOS EDEN BEACH HOTEL ;

Assos'taki güzel yatırımlarıyla bilinen ve bünyesinde üç oteli bulunan Assos Eden Group Hotels'in ilk yatırımı ve gözbebeği olan Assos Eden Beach Hotel bölgedeki ilk otellerden olarak 1986 senesinde açılmıştır.

Muhteşem bir doğaya sahip benzersiz denizi ve sahili olan Kadırga Koyu'nun tam ortasında yer almasından dolayı cennete benzetilip ismi cennet plajı olarak adlandırılmıştır.

İlk açıldığı yıllarda iki yıldızlı tesis belgeli iken 1996 senesinde yeniden dekore edilip yapılandırıldıktan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan Üç Yıldızlı Tesis olarak belgelendirilmiştir.

Assos Eden Beach Hotel tabiatla baş başa denize sıfır konumu ile misafirlerine kendilerini dinleyip tatilin tadını istedikleri gibi çıkartabilecekleri içinde bulundukları huzurla zinde bir şekilde evlerine dönebilecekleri bir ortam sunmaktadır.

Etnografik bahçesinde otururken duydukları çiçeklerin kokuları ve bahçeyi seyrederken birarada gördükleri yeşil ve mavinin doğadaki uyumuna kendini kaptıracak olan misafilerine eşsiz bir dinlence sunmaktadır. Kitap okumak ve doğayı dinlemek için ideal bir tesis olan Assos Eden Beach Hotel misafirlerine kendilerini evlerindeymiş gibi rahat olabilecekleri bir ortam sunup doğasının güzelliğini keşfetmek isteyen misafirlerin odak yeri olmaktadır.

Assos Eden Beach Hotel, tatil anlayışı deniz, güneş, doğa olan misafirlere önerilecek isabetli bir tatil ortamı sunmaktadır.

www.assosedenbeach.com

ASSOS NAZLIHAN HOTEL ;

Assos 'taki ilk yatırımını 1986 yılında Assos Eden Beach Hotel ile başlatan Assos Eden Gardens Hotel ile devam ettiren Assos Eden Group Hotels 'in üçüncü işletmesidir Assos Nazlıhan Hotel, 1980 Senesinde bir kurban bayramı döneminde tatil için bebekleriyle beraber Assos 'u tercih eden genç bir çiftin hayatlarını yeniden şekillendirecek kadar Assos'a asık olup serüvenlerinin başladığı yerdir. 1850'li yıllarda bölgede çok sayıda bulunan , boya ve mobilya yapımında kullanılan meşe palamutlarının deposu olarak inşa edilen bina , o zamanların değerli ticaret limanları arasında bulunan simdilerin müthiş coğrafik ve değerli tarihi güzellikleriyle gizli kalmış turizm cennetlerinden Assos Antik Liman'da bulunmaktadır.

1999 senesinde Assos Eden Group Hotels 'in bünyesine katılan Assos Nazlıhan Hotel ; geçmişin otantik esintilerini gunumuzde misafirlerine yasatmaya ozen gösteren farklı, kucuk , sıcak bir işletmedir. Mavi Bayrak Ödüllü kendine ait plajı ve iskelesiyle tertemiz denizin , güneşin keyfinin çıkartırken , Assos 'u Assos Antik Liman 'da yasamayı tercih edenlere , otelin içerisinde her göç döneminde misafirimiz olan kırlangıçların sesleriyle uyanacakları sıcacık bir yuva sunar.

www.assosnazlihan.com

ASSOS NAZLIHAN SPA HOTEL;

2011 yılında Assos bölgenin ilk SPA Conceptli oteli olan Assos Nazlıhan SPA Hotel Assos Antik Limanda,Assos Nazlıhan Otel'in yanı basında bambaşka bir anlayışla hizmete sunulan tesisimizle hem modern çağı hemde tarihi aynı anda yaşamanın keyfini sunuyoruz…

Kendinizi özel hissedeceğiniz özel kategorili odalarıyla sizlere hizmet vermektedir. Mavi Bayrak Ödüllü pilaj ile Midilli Adası ile birleşen gün batımının eşsiz manzarasıyla huzurlu bir ortam sunuyoruz..

Assos Nazlıhan SPA Hotel ; Assos'ta tarihi,doğayı,lezzeti ve konforu beraber yaşamanın adresi . . .

www.assosnazlihanspahotel.com
444 0 150